Informace o nás

Poskytuji tyto služby :
Kinesiotaping sportovců , těhotných před i po porodu, miminek,
Masáže sportovní a rekondiční .Rehabilitace po úrazech.
Magnetoterapii . Manuální lymfodrenáže.
Kromě poskytovaných služeb je možno na našich stránkách objednat sportovní a rehabilitační pomůcky.

V nabídce máme sortiment zdravotního zabezpečení a protiúrazové prevence sportovců, vybavení pro maséry a fyzioterapeuty italské společnosti EuroSirel. Prodáváme vybavení sportovním oddílům i široké veřejnosti. S našimi materiály pracují státní i soukromá rehabilitační centra. 

V oblasti sportovní výživy a sportovních potřeb pracuji od roku 2002. Díky spolupráci s mnoha výrobci sportovních potřeb jsem se podílel na různých projektech v oblasti sportu pro mládež i širokou veřejnost .

Pokud si nevyberete na našich stránkách navštivte www.team-sports.cz nebo https://www.madmax-shop.cz/ a objednávku vybraného zboží nám zašlete na náš email.

Osobní spolupráce na projektech v oblasti sportu

Poslední velkou aktivitou byla spolupráce na Organizaci zázemí teamů při MS v hokeji 2015,kde jsem se staral především o naše reprezentanty ale také o ostatní teamy v Praze .

Spolupracoval jsem v minulosti na cyklozávodech Kolo pro život,kulturistických soutěžích,hokejových turnajích.

Několik let spolupráce na projektu Mořský koník (VZP) ,kde jsem jako výchovný pedagog vedl děti ke sportování.

Nezapomenutelná byla i spolupráce na Olympijském parku v Praze na letné,kde jsem zajišťoval chod na ledových plochách,organizoval hokejové turnaje.

 

 

Sledujte naše stránky ,pravidelně zde najdete cenové AKCE ,SLEVY a novinky v nabídce.Případně výhodné doprodeje kusového sortimentu.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: