Informace o nás

Poskytuji tyto služby :
Masáže sportovní a rekondiční .
Kinesiotaping sportovců , těhotných před i po porodu, miminek,
Rehabilitace po úrazech.
Magnetoterapii . Manuální lymfodrenáže.
Kromě poskytovaných služeb je možno na našich stránkách objednat sportovní a rehabilitační pomůcky.

V nabídce máme sortiment zdravotního zabezpečení a protiúrazové prevence sportovců, vybavení pro maséry a fyzioterapeuty italské společnosti EuroSirel. Prodáváme vybavení sportovním oddílům i široké veřejnosti. S našimi materiály pracují státní i soukromá rehabilitační centra. 

V oblasti sportu pracuji od roku 2002. Díky spolupráci s mnoha výrobci sportovních potřeb jsem se podílel na různých projektech v oblasti sportu pro mládež i širokou veřejnost .

Osobní spolupráce na projektech v oblasti sportu

Poslední roky se věnuji převážně sportovcům vrcholovým i amatérským.

Rok 2024 bude nezapomenutelným díky MS v hokeji v Praze kde jsme získali zlato.Jsem hrdý na partu která se zde sešla a užil jsem si každý z 18dnů v O2 Areně  jako člen týmového servisu.Navíc oslava v šatně s hráči byla krásným vrcholem .

Velkou aktivitou byla spolupráce na Organizaci zázemí teamů při MS v hokeji 2015,kde jsem se staral především o naše reprezentanty ale také o ostatní teamy v Praze .

Spolupracoval jsem v minulosti na cyklozávodech Kolo pro život,kulturistických soutěžích,hokejových turnajích.

Několik let spolupráce na projektu Mořský koník (VZP) ,kde jsem jako výchovný pedagog vedl děti ke sportování.

Nezapomenutelná byla i spolupráce na Olympijském parku v Praze na letné,kde jsem zajišťoval chod na ledových plochách,organizoval hokejové turnaje.

Petr Nedvěd

 

 

 

Sledujte naše stránky ,pravidelně zde najdete cenové AKCE ,SLEVY a novinky v nabídce.Případně výhodné doprodeje kusového sortimentu.

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: